Мерекелік іс-шара

Кентау қаласындағы Ш.Қалдаяқов атындағы Мәдениет сарайында ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай Кентау қалалық орталықтандырылған кітапханалар жүйесімен Кентау қаласының білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ комитеті бірігіп, ұйымдастырған салтанатты жиынында Кентау қаласының білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ комитетінің төрағасы Садуов Талғат мырза білім саласының қызметкерлерін құрмет грамоталармен және алғыс хаттармен марапаттады. Түркістан Облыстық білім және ғылым қызметкерлері кәсіподақ комитетінің құрмет грамотасы:

  1. Кенжебаева Балнур Ерденбаевна “Қ.Рысбеков атындағы №5 мектеп-интернат” коммуналдық мемлекеттік мекемесі, математика пәнінің мұғалімі;
  2. Смагулов Дархан “Майдантал” жалпы орта мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесі, оқұ ісі жөніндегі орынбасары;
  3. Сейтбекова Айдана «№2 Ш. Қанайұлы атындағы жалпы орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, хатшы;
  4. Кудусов Дильшат Абсабырович «№7 Ж. Жабаев атындағы жалпы орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, дене шынықтыру пәнінің мұғалімі;
  5. Копбаев Нурхан Туреханович «№8 М. Горький атындағы жалпы орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, әскери дайындық пәні мұғалімі;
  6. Абдурасулова Элмира «№3 Қазақстанның 30 жылдығы атындағы мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, өзбек тілі мұғалімі;
  7. Бабанов Науфаль Ергешович «№17 Ә.Науаи атындағы жалпы орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, директордың бейінді ісі жөніндегі орынбасары (тарих пәнінің мұғалімі);
  8. Абишова Лобар Таировна «Балапан» бөбекжай-балабақшасы» МКҚК, кәсіподақ төрағасы;
  9. Хасанова Фарида Жауказын бөбекжай-балабақшасы МКҚК, дене шынықтыру пәнінің мұғалімі;
  10. Жусупова Жанар №19 Ә. Молдагулова атындағы политехникалық бағыттағы мектеп-лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, директордың бейінді ісі жөніндегі орынбасары (математика пәнінің мұғалімі);
  11. Раджанов Хуршид Хикматуллаевич №11 Ахын-тума негізгі орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, әскери дайындық пәні мұғалімі;
  12. Набиева Рысжан Айткуловна «Қамқор» бөбекжай-балабақшасы тәрбиеші ;
  13. Жахаева Перизат №1 Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, бастауыш сынып мұғалімі;
  14. Умаров Абдудавлатжон Маматханович №10 жалпы орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, көркем еңбек пәнінің мұғалімі;
  15. Халилова Хуршида Искандаровна «Айша Биби» бөбекжай-балабақшасы» МКҚК, қазақ тілі пәні мұғалімі;
  16. Мажитова Нилуфар Кентау оқушылар үйі, үйірме жетекшісі.
  17. Сайфуллаев Шерзод Насируллаевич Шаш-Төбе жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары.

Түркістан облысы адами әлеуетті дамыту басқармасының және Түркістан Облыстық білім және ғылым қызметкерлері кәсіподақ комитетінің бірлескен құрмет грамотасына:

Шлекей Рустем Аскарович №15 «Төрткүл төбе» атындағы жалпы орта мектебінің директоры;

Макульбекова Зульфия Мусралиевна №24 Т. Рыскулов атындағы жалпы орта мектебінің директордың бейінді ісі жөніндегі орынбасары.

Түркістан облысы «Нұр Отан» партиясы облыстық филиалының алғысымен

Қыдырбаев Серик Алиакбарович «№2 Ш. Қанайұлы атындағы жалпы орта мектебінің тәрбие жөнінде директордың орынбасары. Құттықтаймыз!!!

Мерекелік іс-шара Мерекелік іс-шара Мерекелік іс-шара